Розпочато підготовку до пленарного засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання

31 Травня 2022, 13:04

Сьогодні, 31 травня, відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів, яке провів голова комісії, депутат міської ради Дмитро Рудницький.

Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов, Наталія Борис та Ірина Гудзь, головні розпорядники коштів бюджету міської територіальної громади.

Депутатами міської ради, що входять до складу постійної комісії, опрацьовано питання порядку денного. Серед головних – профільні питання, що стосуються функціонування житлово-комунального господарства міської територіальної громади.

Детально розглянуто питання «Про затвердження Правил благоустрою території Новоград – Волинської міської територіальної громади», які розроблено на основі Типових правил благоустрою. Зокрема, вони врегульовують вимоги до впорядкування територій та межі утримання прилеглих територій.

Також профільною комісією проаналізовано питання щодо надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади незавершене будівництво банно-прального комбінату, що знаходиться на вул. Левченка,25-А у м. Новограді-Волинському та надання згоди на прийняття у комунальну власність міської територіальної громади нерухомого майна, що знаходиться на вул. Герцена,63 у м. Новограді-Волинському. Наша громада відібрана до реалізації масштабної програми з реновації будівель для розміщення переселенців, що фінансується ЄС та НЕФКО, тому наразі затвердження вищезазначених проєктів рішень є стратегічно важливим для подальших дій .

Опрацьовано питання утворення наглядових рад комунальних підприємств у галузі житлово-комунального господарства. Метою діяльності наглядових рад є захист інтересів територіальної громади, як власника, забезпечення реалізації статутних завдань підприємства. Зокрема, передбачено створення наглядових рад для:

– «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства»;

– «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»;

– «Новоград-Волинськжитлосервіс»;

– Наталівської сільської ради.

Розглянула профільна комісія проєкти рішень щодо галузей земельних відносин, бюджету тощо. В ході опрацювання питань порядку денного, депутатам міської ради у відповідь на уточнення, що виникали у членів комісії, доповідачами була надана інформація.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час погоджувальної ради, яка відбудеться 06 червня.

Чат-бот Гаряча лінія