Розпочато підготовку Всеукраїнської науково-практичної конференції

16 Листопада 2023, 14:33

Під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Олена Пчілка: барви особистості та феномен національного духу» з нагоди 175-річчя від дня народження Олени Пчілки, яка запланована на 30 травня 2024 року в м.Звягель. До складу організаційного комітету входять науковці, краєзнавці, працівники освітньої та культурної галузі.

Метою конференції є залучення науковців, викладачів, культурознавців, студентів, учнів до науково-практичної діяльності у дослідженні феномену Олени Пчілки.
Конференція спрямована на висвітлення аспектів її життя
та творчості, визначення її впливу на сучасність та встановлення нових перспектив для подальших досліджень. Це своєрідна платформа для обміну досвідом з колегами, цікавих зв’язків, знайомства для співробітництва.
За попереднім погодженням визначено офіційних організаторів конференції: Міністерство культури та інформаційної політики України, Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, Національна спілка краєзнавців України, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Управління культури і туризму міської ради, Управління освіти і науки міської ради та Звягельська міськрайонна організація Національної спілки краєзнавців України.
Затверджено вимоги до оформлення матеріалів та основні напрямки роботи конференції:
✔Олена Пчілка: особистість, творчий шлях, доля. Звягельський період.
✔Громадська, політична, наукова та видавнича діяльність Олени Пчілки.
✔Олена Пчілка: мати, письменниця, педагогиня.
✔Олена Пчілка: провідниця національної ідеї.
✔Постать Олени Пчілки в історичному, культурологічному
та філософському аспектах.
✔Дослідження та популяризація життя і діяльності Олени Пчілки в Україні та за кордоном.
✔Висвітлення літературного надбання і громадської діяльності Олени Пчілки та членів Косачівської родини засобами масової інформації.
Для участі в конференції та підготовки збірника матеріалів конференції бажаючі можуть надіслати анкету-заявку та електронний варіант статті, згідно вимог, на електронну адресу: biblioteka-cb@ukr.net до 20.04.2024 року.
Контактні особи:
Ольга Швецова – провідний бібліограф Звягельської бібліотеки
Телефон: (067) 300 44 72
Валентин Вітренко – голова Звягельської міськрайонної організації Національної спілки краєзнавців України
Телефон: (068) 807 45 36

Організаційний комітет

Чат-бот Гаряча лінія