Розпочато проведення профілактичних рейдів, щоб нагадати громадянам про важливість недопущення порушення правил пожежної безпеки

27 Жовтня 2023, 15:51

З метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, Звягельським міським центром соціальних служб спільно із Звягельським районним управлінням Головного управління ДСНС України в Житомирській області, Звягельським РВП ГУНП України в Житомирській області, службою у справах дітей Звягельської міської ради ініційовано та розпочато проведення профілактичних рейдів, щоб нагадати громадянам про важливість недопущення порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та газового обладнання.

Громадянам нагадали, що не можна залишати печі, що топляться, без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям.

Наголосили, що не можна допускати до експлуатації несправні печі, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність і в жодному разі не користуватися печами, які мають тріщини. Розповіли й про елементарні заходи, що дуже часто порушуються мешканцями приватного сектору. Зокрема, забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, не можна розташовувати горючі речовини перед піччю, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо. Також зауважили, що до непередбачуваних наслідків може призвести розпалювання печей легкозаймистими та горючими рідинами та пустощі дітей з сірниками, незнання правил безпечної поведінки поводження з електроприладами.

Під час заходу мешканцям сіл Звягельської міської територіальної громади роздано пам’ятки та листівки інформаційного характеру на протипожежну тематику.

Пам’ятайте, що дотримання таких елементарних заходів безпеки може врятувати ваше житло від можливої пожежі і вберегти ваше життя від небезпеки. Бережіть себе, ваша безпека у ваших руках!

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія