Розпочато ремонтний період 2024 року

2 Квітня 2024, 13:26

Опалювальний сезон в нашому місті закінчився 29 березня в зв’язку з погодними умовами, але робота КП “Звягельтепло” не припиняється. В перерві між опалювальними сезонами настає час ремонтів та підготовчих робіт.
Підготовка до опалювального періоду є критично важливим завданням для теплопостачальної організації. Забезпечення надійного і ефективного теплопостачання вимагає ретельного планування, огляду обладнання та систем, а також складання графіків технічного обслуговування і ремонтів. Наразі на підприємстві визначено необхідний перелік робіт, складено план-графік ремонту обладнання котелень, затверджено відповідальних осіб.
Як завжди, левову частину підготовки підприємства до зими складає реконструкція застарілих теплових мереж на трубопроводи з ППУ ізоляцією. На цей рік планується заміна 1617 метрів трубопроводів. Наразі на одній з ділянок роботи вже розпочато. Окрім заміни аварійних ділянок тепломереж, підприємство планує провести технічне переоснащення однієї з котелень, провести регламентні роботи, повірку та заміну – за необхідності вузлів обліку.
Проходження опалювального сезону залежить від якісної підготовки. Цьогорічний опалювальний сезон пройшов якісно та без критичних поривів.
Для забезпечення потреб твердопаливної котельні закуплено і вже порізано 150 м3 дров. Враховуючи залишок, можна ствердно сказати, що дров’яна котельня паливом на осінньо-зимовий період забезпечена.
Чат-бот Гаряча лінія