Розпочато роботу 22 сесії Новоград-Волинської міської ради: питання порядку денного розглянуто постійними комісіями міської ради

14 Липня 2022, 12:03

У рамках підготовки до пленарного засідання 22 сесії Новоград-Волинської міської ради відбулися засідання постійних комісій, у ході яких депутати міської ради опрацьовували питання порядку денного.

Свої засідання протягом поточного тижня провели усі п’ять постійних комісій міської ради:

12 липня – постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів (голова Дмитро Рудницький) та з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян (голова Віктор Овдіюк);

13 липня – постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Петро Литвин) та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Олександр Широкопояс);

14 липня – постійна комісія міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (голова Андрій Сухих).

Особливу увагу кожна з комісій приділила профільним питанням. До проектів рішень, напрацьованих виконавчими органами міської ради, депутатами було внесено доповнення, пропозиції, а також зауваження. Загалом, розглянули близько 30 питань, які пропонуються включити до порядку денного 22-ї сесії міської ради восьмого скликання.

Серед детально розглянутих питань – план трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2027 роки, який розроблено та має бути впроваджено на місцевому рівні відповідно до вимог чинного законодавства України в рамках державного реформування галузі освіти. Також, обговорено пов’язану з цим реорганізацію та перейменування закладів освіти громади, затвердження їх Статутів.

Депутатами міської ради опрацьовано проект звіту про виконання бюджету МТГ за I півріччя 2022 року та внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2022 рік.

Обговорили проєкти рішень щодо внесення змін до ряду місцевих Програм та Положень, зокрема:

– Програми благоустрою населених пунктів Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік;

– Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих учасників Революції Гідності, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на територію Новоград-Волинської міської територіальної громади  на 2022 рік;  

– Положення про встановлення ставки земельного податку на території Новоград-Волинської міської територіальної громади;

– Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил.

У ході засідань постійних комісій депутати міської ради розглянули  питання, що стосувались сфери земельних відносин, майна комунальної власності, діяльності установ галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, заплановано заслухати звіт начальника КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Олександра Тимофіїва.

Серед іншого йшлося про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» та нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель».

Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час пленарного засідання 22-ї сесії міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія