Розпочато роботу 29 сесії Звягельської міської ради: постійними комісіями розглянуто питання порядку денного

19 Січня 2023, 9:14

У рамках підготовки до пленарного засідання 29 сесії Звягельської міської ради відбулися засідання постійних комісій, у ході яких депутати міської ради опрацювали питання порядку денного.

Засідання протягом поточного тижня провели усі п’ять постійних комісій міської ради:

16 січня – постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (під керівництвом голови – Олександра Широкопояса) https://youtu.be/jmiDdoFV4C8;

17 січня – постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів ( під керівництвом голови – Дмитра Рудницького) та з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян (під керівництвом голови – Віктора Овдіюка): https://youtu.be/HGLL_8omxtI, https://youtu.be/UBpF2D1Usng;

18 січня – постійні комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (під керівництвом заступника голови постійної комісії – Олега Годуна) та з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (під керівництвом голови – Петра Литвина) https://youtu.be/RoFxmYHRY6A, https://youtu.be/0oXwo6tgOYM.

Постійні комісії приділили увагу кожному з 12 питань порядку денного.

Серед основних є звіти Звягельського міського голови, секретаря  Звягельської міської ради, заступників міського голови та старост старостинських округів територіальної громади, які проводяться відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Детально їх заслуховуватимуть під час пленарного засідання, яке заплановано провести 26 січня.

У порядку денному було питання щодо створення комунального підприємства Звягельської міської ради «ЕКО Звягель», метою якого є надання послуги з поводження з твердими побутовими відходами у Звягельській громаді.

Заступник міського голови Віталій Якубов, який координує питання житлово-комунальної галузі, запропонував зняти його з розгляду та додатково доопрацювати. Депутати погодили відтермінування розгляду даного питання.

Також постійними комісіями було розглянуто питання про внесення змін до бюджету Звягельської міської територіальної громади у частині виділення коштів для забезпечення потреб військових підрозділів Збройних Сил України. Відтак, Звягельська міська рада в черговий раз спрямовує кошти військовослужбовцям задля наближення нашої Перемоги.

Управлінням культури і туризму запропоновано включити до порядку денного затвердження депутатами міської ради бренд-буку Звягельської територіальної громади, презентація якого відбулася минулого тижня https://youtu.be/GqyjkNFheGc).

Постійні комісії розглянули також пропозицію депутатів фракції ПП «Європейська солідарність» звернутися до Президента України щодо накладання вето на закон 5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності». Про адресування такого звернення буде проголосовано на пленарному засіданні міської ради.

З усіма проектами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному веб-порталі документів Звягельської міської ради за посиланням: https://portal.nvrada.gov.ua/

Чат-бот Гаряча лінія