Розпочався поливний сезон для мешканців приватного сектора

16 Травня 2023, 9:04

Відповідно до рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради №749 від 09.05.2023 року поливний сезон у Звягелі триватиме з 15 травня до 15 вересня.

Наразі у місті залишається лише 179 домогосподарств, де не встановлені прилади обліку, тому саме їх торкнеться питання розрахування використаної води у поливний сезон. Усі інші платитимуть за спожиту воду згідно із показниками лічильників.
Вартість поливу 0,01 га в місяць становитиме 343,62 грн. Плату за поливання присадибних ділянок споживачам, у разі відсутності засобів обліку холодної води, буде здійснено на загальну площу земельної ділянки за вирахуванням площі забудови. Для того щоб не сплачувати додаткові кошти за полив необхідно встановити прилад обліку використаної води.

При оплаті згідно з показниками лічильника, всі спірні питання щодо поливу відпадатимуть. Оплата здійснюється за фактично спожиту кількість води, що дозволяє економити кошти і раціонально використовувати водні ресурси.

Ознайомитися з рішенням можна офіційному порталі документів Звягельської міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/pro-pogodzhennya-tryvalosti-polyvalnogo-sezonu-na-terytoriyi-mista-zvyagelya-na-2023-rik-2/

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія