Розпочинається виконання будівельних робіт щодо капітального ремонту вулиці Івана Мамайчука в місті Звягелі

3 Липня 2023, 10:57

До уваги жителів громади!
Розпочинається виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт вулиці Івана Мамайчука в місті Звягель, Звягельського району, Житомирської області».

Ремонт буде виконуватись від вул. Собороності до вул. Київська. Довжина ділянки ремонту – 0,6 км. Проектом передбачено укладання нового асфальтобетону (з поширенням на три смуги руху), заміна бортових каменів, нанесення дорожньої розмітки та установка знаків, укладання тротуарної плитки ФЕМ з суміщеним рухом пішоходів та велосипедистів, ремонт елементів освітлення, ремонт світлофорного об’єкту, ремонт мережі зливової каналізації.

Підрядна організація: ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Орієнтовно роботи розпочнуться з 04.07.2023 року.

Виконання будівельних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт вулиці Академіка Лисіна (від вул. Житомирська до вул. Івана Мамайчука) в місті Звягель, Звягельського району, Житомирської області». Ремонт буде виконуватись від вул. Івана Мамайчука до вул. Житомирська. Довжина ділянки ремонту – 0,3 км. Проектом передбачено укладання нового асфальтобетону, заміна бортових каменів, нанесення дорожньої розмітки, укладання тротуарної плитки ФЕМ.

Підрядна організація ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Орієнтовно роботи розпочнуться з 17.07.2023 року.

Просимо жителів даних вулиць поставитись з розумінням до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтно-будівельних робіт.

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія