Розширена колегія управління освіти і науки міської ради

27 Червня 2019, 15:52

27 червня 2019 року в конференц-залі Будинку рад під головуванням начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук та за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась розширена колегія управління освіти і науки міської ради. 

Куратор галузі освіти і науки – заступник міського голови Оксана Гвозденко подякувала освітянам за результативну працю у минулому навчальному році, зокрема керівникам закладів загальної середньої освіти за впровадження Державних стандартів «Нової української школи» та самостійного бухгалтерського обліку, а також організацію харчування приватними підприємцями. Оксана Василівна зазначила, що вивчається питання підвищення заробітної плати для працівників дошкільної та позашкільної освіти, оскільки підтримка освітян та їх вихованців є в пріоритеті роботи міської влади.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко зауважила, що необхідно і надалі продовжувати роботу із впровадження Нової української школи. Зокрема, Оксана Василівна наголосила, що важливо активізувати участь керівників закладів освіти у державних проектах співфінансування спортивних об’єктів у форматі 90/10, де 90 % фінансується за рахунок державного бюджету, а 10 % – з міського бюджету.

Присутні у конференц-залі посадовці та керівники закладів освіти Новограда-Волинського підвели підсумки навчального року 2018/2019 років та окреслили плани на наступний. Метою зібрання стало опрацювання результатів роботи галузі освіти та зосередження уваги на стратегії розвитку освіти міста. Серед цілей зустрічі – забезпечення чіткої взаємодії та координації роботи всіх структурних підрозділів галузі освіти Новограда-Волинського з міською владою задля забезпечення галузі усім необхідним для втілення в життя надважливого завдання – виховання здорових та освічених дітей.

 

Чат-бот Гаряча лінія