Роз’яснення щодо організації вивезення сміття в ОСББ

6 Квітня 2023, 14:44

Шановні співвласники
багатоквартирних житлових будинків Звягельської МТГ!
Інформуємо вас, що на сьогодні послуга з вивезення твердих побутових відходів на території Звягельської міської територіальної громади надається ТОВ «Міськкомунсервіс» (далі – послуга поводження ТПВ).
Виконавець послуги уклав колективні договори на надання послуг поводження з ТПВ із ОСББ Звягельської МТГ та надає послугу за діючим тарифом.
Вашими ОСББ «Містечко «Зелені»,
ОСББ «МЖК «Комфорт»,
ОСББ «ЖБК-1»,
ОСББ «Колорит»,
ОСББ «Олімпійське»,
ОСББ «Наш дім»,
АОСББ «Затишна оселя»,
НВМБ ОСББ «Вікторія»
ініційовано змінити організацію надання послуги поводження з ТПВ. А саме укласти індивідуальний (публічний) договір.
Наголошуємо, що рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги (укладення індивідуального та/або колективного договору про надання комунальної послуги) в багатоквартирній забудові, приймається загальними зборами співвласників (Закон України «Про житлово-комунальні послуги»).
Голови правлінь ОСББ мають провести роз’яснення для співвласників, щодо подальших дій для отримання послуг поводження з ТПВ та їх оплати. А також мають вивести суму вартості за послугу ТПВ із загальної суми внеску на утримання багатоквартирного будинку.
За умови прийнятого рішення загальними зборами ОСББ про укладення індивідуального договору всім співвласникам багатоквартирного житлового фонду необхідно звернутися до ТОВ «Міськкомунсервіс» за адресою вул. Житомирська, 79, для заключення індивідуального договору на надання послуги поводження з ТПВ.
Відсутність договору на послугу поводження ТПВ передбачає адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.
Чат-бот Гаряча лінія