Рятувальники проводять перевірки виборчих дільниць

8 Жовтня 2020, 16:12

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час передвиборчої кампанії та чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, працівниками державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки вживаються відповідні заходи.

Так, у період з 1 по 8 жовтня працівниками Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області здійснено позапланові перевірки стану виконання пунктів, які запропоновані попередніми приписами на 34 об’єктах, де будуть розміщені виборчі дільниці. У нашому місті це переважно будівлі закладів загальної середньої освіти, а у районі – сільські будинки культури, клуби, школи та адміністративні будівлі сільських рад.

В ході проведення заходів перевірено виконання розпорядчих документів, щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки, особливо в частині безпечності шляхів евакуації, утримання електромереж та систем опалення, забезпеченості будівель первинними засобами пожежогасіння.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час виборів, проводиться навчання працюючого персоналу об’єктів правилам поведінки при виникнення пожежі, правильному застосуванню первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників), також, з усіма працівниками та членами виборчих комісій проводяться додаткові інструктажі щодо дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки на виборчих дільницях під час проведення місцевих виборів.

Новоград-Волинський МРВ

У ДСНС України у Житомирській області

 

Чат-бот Гаряча лінія