«SANKER CUP 2019»

16 Жовтня 2019, 15:24

12.10.2019 року вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради взяли учать в 15-му Міжнародному турнірі «Відкритий чемпіонат та першість м. Мінська з карате – SANKER CUP 2019», який проходив в одному з найсучасніших спортивних споруд Європи – “Мінськ-Арена”. Змагалися команди з Білорусії, Латвії, Молдови, України, Ірану та Росії. Перше місце у своїй ваговій категорії (-45 кг) зайняв Алексеєнко Артем. У командному кумі те (10-11 років) чемпіонами стали Ольшанський Владислав, Сусловець Максим, Крупович Станіслав, Бондар Богдан. Третє місце у командному кумі те посіли (12-13 років) Ганношин Нікіта, Алексеєнко Артем, Адамський Ярослав.

До змагань команду готували тренери-викладачі ДЮСШ Корнійчук Петро Петрович та Рибачок Вадим Анатолійович.

Інструктор-методист ДЮСШ Весельський М.А.