Секретар міської ради Оксана Гвозденко провела виїзний прийом у с. Майстрів

1 Липня 2022, 11:29

Під час прийому зафіксовано колективне звернення жителів щодо вирішення питання із ремонтом дороги на вулиці Полянського. Також звернулась жителька с. Майстрів для отримання матеріальної допомоги на лікування малолітнього сина.

У ході прийому секретар міської ради Оксана Гвозденко та староста Майстрівського старостинського округу Геннадій Челядін обговорили питання щодо побудови храму в селі після закінчення воєнного стану в країні. Зокрема, порушено питання місця, де буде розміщуватись святиня та збору необхідної документації для подальшого просування справи будівництва.

Оксана Гвозденко також проаналізувала перелік минулорічних звернень, які виникли під час депутатських прийомів громадян. Успішно вирішено питання освітлення вулиці, роботи місцевого клубу, врегульовано питання вивозу побутових відходів, а також налагоджено пасажирські перевезення по 12 маршруту (наразі маршрут не функціонує, оскільки низький пасажиропотік). Зараз розглядається можливість відновлення з 01 вересня маршруту № 12.

Усі звернення громадян передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Чат-бот Гаряча лінія