Секретар міської ради та заступник міського голови взяли участь в урочистостях районної ради

7 Грудня 2017, 8:20

7 грудня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко взяли участь в урочистостях Новоград-Волинської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У вітальному виступі Олена Анатоліївна наголосила, що це свято ініціативних та рішучих людей, які сміливо і впевнено беруть на себе відповідальність за управління суспільними справами. «Нам випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення та відстоювати інтереси своєї територіальної громади» – зазначила секретар міської ради.

Олена Анатоліївна побажала усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх запити та інтереси, міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків, активної громадської позиції та єдності. А також, від імені міського голови Віктора Весельського, який в цей час перебував на урочистостях у місті Житомирі, вручила голові районної ради Дмитру Рудницькому привітальний лист.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія