Секретар Новоград-Волинської міської ради та начальник фінансового управління міської ради взяли участь у розширеній колегії департаменту фінансів ОДА

22 Лютого 2016, 5:08

19 лютого в сесійній залі облдержадміністрації відбулося розширена колегія департаменту фінансів ОДА. В засіданні взяли участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, перший заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, голови районів, міст та об’єднаних територіальних громад, районних та міських рад. Новоград-Волинський представляли секретар міської ради Олена Пономаренко та начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Директор департаменту фінансів Ганна Ємченко підвела підсумки роботи фінансових органів області по виконанню місцевих бюджетів за 2015 рік.

Сергій Машковський подякував керівникам районів, міст та фінансових органів області за якісну та професійну роботу в минулому році та окреслив основні завдання, по забезпеченню виконання бюджетів у 2016 році. Адже, завдяки злагодженій роботі у минулому році надходження до місцевих бюджетів області. зросли на 43%, було забезпечено стале фінансування всіх бюджетних установ, виплачена заробітна плата, проведено розрахунок за енергоносії.

«Для якісного виконання бюджету в цьому році  основними завданням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування повинно бути нарощення економічного потенціалу області, збереження існуючих та створення нових підприємств, залучення зовнішніх інвестицій та створення нових робочих місць», – зазначив  Сергій Машковський.

Керівник області наголосив, що у бюджетному процесі акценти повинні бути зосереджені на максимальному наповненні всіх місцевих бюджетів. «Необхідно набагато активніше працювати над легалізацією підприємницької діяльності, яка проводиться поза межами правового поля без відповідної сплати до бюджету обов’язкових платежів. Впритул слід займатися детінізацією доходів громадян, які працюють без належного оформлення трудових відносин і відрахувань до бюджету», – підкреслив голова ОДА.

Не менш важливим є і проведення роботи по зростанню розмірів заробітної плати на підприємствах реального сектору економіки та у сфері послуг.  Підприємства та підприємці платять зарплату в мінімальних розмірах, маючи при цьому достатні фінансові ресурси для того, щоб належним чином оплачувати працю найманих працівників. Знову ж таки, тут необхідна комунікація, постійний діалог, аргументація того, що від суми сплачених до бюджету коштів залежить спроможність бюджету профінансувати школу, дитячий садок чи благоустрій населеного пункту.

Грамотою Житомирської обласної ради була нагороджена Ящук Ірина Климівна,  начальник фінансового управління Новоград-Волинської міської ради – за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток районів та області, професіоналізм та високі результати виконання бюджету у 2015 році.
 

За матеріалами http://oda.zt.gov.ua 

 

Чат-бот Гаряча лінія