Секрети театральної кухні

26 Липня 2017, 1:29

22 липня 2017 року у Новоград-Волинському міському Молодіжному центрі відбувся публічний майстер-клас з акторської майстерності «Театральна Кухня.  Секрети закулісся».  Ведучим цього заходу став Наумець Дмитро – актор Львівського Драматичного Театру ім. Лесі Українки та незалежної театральної лабораторії Gershom (Гершом) м.Львів. Сам Дмитро народився у м. Новограді-Волинському. Майстер – клас проводив у рамках проекту «PeopleoftheSUN», що являє собою групу людей, яких об’єднує бажання  творити нове, пізнавати себе і світ, використовуючи різноманітні театральні методи.

Учасники майстер-класу, а також гості заходу мали унікальну можливість пізнати ближче акторський світ зсередини, розвіяти химерні ілюзії, які існують навколо цієї професії, усвідомити специфіку роботи актора, дізнатись про різноманітні методи підготовки акторів та сучасні театральні тенденції, які зараз існують в Україні і в світі.

Майстер-клас проводився у дуже своєрідній формі – з елементами акторського тренінгу, спрямованого на самопізнання людини, пізнання сутності її буття у цьому світі. Вправи цього майстер-класу були спрямовані на розкриття внутрішнього «Я» кожного. Як сказав Дмитро: «Найголовніше – побачити себе зі сторони, побачити очі навпроти, зняти усі маски та позбутися затисків, які обмежують нас з усіх сторін, і просто бути, усвідомивши, що в кожного з нас є щось спільне і незмінне, те, що нас об’єднує і робить нас Людьми».

Приємно було бачити вдячні та усвідомлюючі очі людей, які брали участь в майстер-класі. Це було щось неймовірне – люди, які знають один одного від сили дві години – спілкувалися та обіймалися так, ніби вони знайомі дуже давно. Ці відчуття  не опишеш словами, це потрібно бачити і в цьому треба брати участь.

Це лише початок циклу заходів, яких Дмитро планує провести в рідному місті, тому слідкуйте за інформацією.  

 

Директор Новоград-Волинського

міського Молодіжного центру

Олександра Радчук

 

Чат-бот Гаряча лінія