Семінар на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для внутрішньо перемішених сімей

23 Вересня 2016, 8:42

22 вересня Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і управлінням праці та соціального захисту населення відбулась чергова зустріч з сім’ями, які внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму, з якими проведено семінар на тему “Соціальний супровід та правовий захист внутрішньо переміщених осіб”.

Під час зустрічі Віталій Радзивіл, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги в Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД та Наталія Ковальчук, головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту населення роз’яснили сім’ям актуальні зміни до чинного законодавства, питання, що стосуються отримання компенсації за пошкоджене чи втрачене майно, можливість оформлення субсидії для внутрішньо переміщених осіб, отримання соціальних виплат. Віталій Радзивіл розповів присутнім про роботу системи безоплатної правової допомоги, гарантій соціально-правового захисту внутрішньо переміщеним особам, та благодійний фонд «Горение», який надає підтримку внутрішньо переміщеним особам.

Зустріч пройшла в активному обговоренні проблемних питань. Присутні обмінялися думками щодо змін в законодавстві та можливості створення громадської організації в місті. Вирішили обговорити проблемні питання, які потребують додаткового опрацювання при наступній зустрічі.

 

Спеціаліст

міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Корнійчук А. П.

 

Чат-бот Гаряча лінія