Семінар на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для внутрішньо перемішених сімей

31 Жовтня 2016, 3:41

На базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 28 жовтня відбулася чергова зустріч з сім’ями, які внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму за участі Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо можливості оформлення субсидій для внутрішньо переміщених осіб, отримання компенсації за пошкоджене чи втрачене майно та ще багато інших питань. Колесник Ірина Миколаївна, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БВПД Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД надала відповіді на запитання та занотувала ряд питань, які потребують досконалішого вивчення.

Шановні внутрішньо переміщені особи, для ефективної взаємодії та співпраці запрошуємо вас приймати активнішу участь у зустрічах для внутрішньо переміщених осіб, які відбуваються на базі Центру, адже на них порушуються і обговорюються важливі питання захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.

 

А. П. Корнійчук,

спеціаліст міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія