Шановні мешканці та підприємці міської територіальної громади!

18 Березня 2024, 13:39

Сьогодні, ми всі  знаходимся у важких умовах повномасштабної війни та змушені значними зусиллями і великою ціною відстоювати свою незалежність і суверенітет, боронячи свою землю від окупантів.

Саме від кожного з нас залежить стійкість, розвиток та спроможність нашої громади. Це вклад кожного з нас у Перемогу! Та для того, щоб забезпечити повноцінний рівень життя громади, активно допомагати ЗСУ, потрібно активізувати  економічну діяльність, легалізувати найману працю та сплачувати обов’язкові податки.  Це той мінімум, який кожен може зробити для захисту нашої держави на своєму місці та виконати громадський обов’язок у такий складний час для України!

Звертаємо вашу увагу на обов’язковість та необхідність вчасно здійснювати сплату податків, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

За даними ГУ ДПС у Житомирській області понад 4000 тис жителів громади станом на 01.03.2024 року мають заборгованість зі сплати місцевих податків. З метою уникнення додаткового навантаження у вигляді штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату, закликаємо всіх жителів громади, керівників установ, підприємств та організацій в повному обсязі сплатити податкову заборгованість.

Просимо ставитися до цього свідомо, вести свою діяльність відкрито та з дотримання вимог чинного законодавства.

Для уточнення інформації про суми, дати та підстави виникнення податкового боргу пропонуємо перевірити повідомлення в «Електронному кабінеті платника податків» cabinet.tax.gov.ua або звернутись до фахівців податкової служби за адресою:   м.Звягель, вул. О.Чернявського, 3 .

 

Фінансове управління Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія