Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
![Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsavvb5a14q10i11qev1qpo1rb7u.jpg)
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!
З повагою,
міський голова, Віктор Весесльський,
секретар міської ради, Олена Пономаренко