«Щастя в дитячих долонях» заходи в бібліотеках МЦБС до Міжнародного дня захисту дітей

1 Червня 2016, 1:20

31 травня 2016 року бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи  організували  ціле розмаїття заходів для дітей міста з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей.          

Працівники центральної дитячої бібліотеки  (вул. Соборності, 2) провели   вуличну рекламну акцію  «Книжковий зорепад»,  книжкове лото «Забава»,  конкурс  малюнку «Моє щасливе дитинство»,  літературний  конкурс  «Напиши казку» та багато ін.  Загалом, гарний настрій, задоволення, усмішки та призи отримали всі діти, учасники свята: вихованці ДНЗ №2 «Калинка»,  учні шкільного дитячого табору ЗОШ №2 та діти, хворі на ДЦП.

Більше сотні дітей, їх батьків та вчителів зібрала на свято дитинства «Веселковий світ дитинства» бібліотека-філія №2 для дітей, що знаходиться  у віддаленому мікрорайоні міста по  вул. М.Драгоманова, 74. Розпочалося свято коротким концертом юних артистів на подвір’ї бібліотеки, після якого гості і учасники розділилися і вирушили у загадкові мандри бібліотекою. Там на них чекали цікаві несподіванки, загадки, конкурси, вікторини і солодкі подарунки від місцевого депутата О.П.Махновецького.

До бібліотеки-філії №5 (вул. Житомирська, 25)  завітали учні 3-6-х  класів ЗОШ №3.  Бібліотекарі  привітали  дітей з початком літніх канікул, провели цікаві конкурси, вікторини, ігри, екскурсію до бібліотеки,  Крім того в цей день працівники бібліотеки-філії №5 провели рекламну акцію  серед населення мікрорайону  «Ви ще не читаєте в бібліотеці, тоді йдіть до нас!».
Працівники бібліотеки-філії №1 по вул. Дружби, 127  на ігровому майданчику, поблизу бібліотеки, організували  свято для читачів та дітей з пришкільного табору «Дружба» ЗОШ №8, провели  вікторину – сюрприз «В гостях у казки», спортивно-розважальні ігри, роздавали запрошення до бібліотеки  «Читають всі – читайте й ви!». Всі разом учасники заходу  намалювали плакат «Мир у дитячих долонях». За активність маленькі учасники заходу були відзначені подарунками, а також солодощами та повітряними кульками.

Учнів 1-4-х  класів, які відпочивають у пришкільному англо-мовному таборі «Веселка» ЗОШ №10 бібліотека-філія №3 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 215) запросила на  веселу конкурсно-розважальну програму «Мандри сторінками книг» із різноманітними літературними вікторинами і конкурсами. Діти зустрілися з героями улюблених книг,  брали активну участь у конкурсах, де проявили свою кмітливість, винахідливість і знання.

Заходи, які  відбулися  31 травня 2016 року  в бібліотеках міста до Міжнародного дня захисту дітей, дали  старт міні-програмі «Літо з цікавою книгою», за якою бібліотеки будуть працювати під час літніх канікул.

 

Адміністрація МЦБ

 

Чат-бот Гаряча лінія