Що цікавого у Звягельському краєзнавчому музеї

17 Жовтня 2023, 14:17

Звягельський краєзнавчий музей в окремому приміщенні працює лише п’ять років. Проте завдяки чудовій локації у центрі міста на вул Соборності, 24 він став візитівкою міста.

Що цікавого можна дізнатися у музеї?
Для старших дошкільнят та школярів молодшого віку розроблено кілька екскурсій:
про українців-хліборобів «Від зернини до хлібини», про льонарство « Як народжується сорочка» та екскурсія- гра на основі української казки «Колосок».
Інтерактивна екскурсія «Хто такий археолог?» дозволяє школярам ознайомитися з новою професією, про яку не розповідали у дитсадку. Діти можуть провести міні розкопки і зі знайдених фрагментів скласти цілу річ.
Старшокласникам, студентам та дорослим пропонуємо екскурсії з історії Возвягля. А саме: «Місто живе в центрі згаслого вулкану» (палеонтологічна колекція), «Знахідки Возвягля», «Возвягель – класичний древлянський град», «Загадки персня-печатки з тризубом», «Прикраси заможної звяголянки».
Колектив музею готує нові екскурсії «Історія аптечної справи Звягеля», інтерактивну « Підземний хід до Корця: легенда чи реальність»( на базі розкопок на площі Лесі Українки) та екскурсію-лекторій «Чи був Возвягель західним форпостом Київського князівства?».
Формується зал сучасної російсько-української війни, в ньому діють фотовиставки «Портрет солдата» та «Пам’ятайимо наших захисників щасливими».
У найбільшому виставковому залі відвідувачів чекають виставки робіт сучасних митців.
Графік роботи: понеділок – субота, 09:00 – 18:00.
13:00-14:00 – перерва на обід.

Вихідний: неділя.

Вартість квитка для дорослих -40 грн, для студентів, школярів -30 грн.

Краєзнавчий музей міста Звягеля

Чат-бот Гаряча лінія