Що забороняється на берегах річок та навколо водойм (прибережні захисні смуги)

22 Серпня 2022, 13:09

Відповідно до ст. 61 Земельного кодексу України № 2768-III від 25.10.2001, ст. 89 Водного кодексу України № 213/95-ВР від 06.06.1995 та Правил благоустрою території Новоград-Волинської міської територіальної громади № 536 від 09.06.2022 на берегах річок та навколо водойм (прибережні захисні смуги)  забороняється:

❌ допущення витоку та вилив рідких нечистот;

❌ миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;

❌ зберігання та застосування пестицидів і добрив;

❌ розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і заліснення), а також садівництво та городництво;

❌ будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;

❌ влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо;

❌ випалювання сухої рослинності або її залишків з порушенням порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради звертається із закликом до свідомих громадян любити природу та дбайливо ставитись до природних ресурсів нашого краю та просить про всі порушення невідкладно повідомляти інспекцію благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства та екології міської ради (тел. 0414130190) або відділ благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології міської ради (тел. 0414135446) для притягнення до адміністративної відповідальності ( ст. 152 КУпАП).

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія