Щодо проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації у період з 10 по 14 червня 2024 року

11 Квітня 2024, 11:11

📅 Проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора та претендують на посаду державного реєстратора або на іншу посаду, що передбачає виконання функцій державного реєстратора у суб’єкта державної реєстрації, крім Мін’юсту чи його територіального органу (далі – тестування) відбудеться у період ❗️ з 10 по 14 червня 2024 року❗️

Запити для проходження тестування від суб’єктів державної реєстрації прийматимуться Міністерством юстиції України до 03 травня 2024 року (включно).
Запити для проходження тестування від суб’єктів державної реєстрації, що надходили у період з 10 лютого 2024 року по 08 квітня 2024 року, опрацьовуються Міністерством юстиції України. У зв’язку з цим необхідність їх повторного направлення відсутня.
☝️ Днем подання запиту для проходження тестування,є вважається день фактичного отримання (реєстрації) його Мін’юстом.
📩Адреса для листування (01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13).
Повідомлення про дату, час та місце проведення тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації, а також прізвище, ім’я та по батькові осіб, які запрошуються на таке тестування, розміщуються на офіційному вебсайті Мін’юсту (зокрема, за посиланням: https://minjust.gov.ua/…/grafik-provedennya-testuvannya…) не пізніше ніж за сім календарних днів до дня його проведення.

З актуальною інформацією стосовно тестування, можна ознайомитись на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України у розділі «Напрями діяльності» в рубриці «Визначення професійної компетентності осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора» за посиланням: https://minjust.gov.ua/ndd/dergreestr/dergreestr_vuzn.

Довідкова інформація за номером телефону: (044) 233 64 98.

Центр надання адміністративних послуг Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія