Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (15.09.2020)

15 Вересня 2020, 10:02

Протягом минулої доби нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію на Новоград-Волинщині лабораторно не зафіксовано.

За весь період пандемії коронавірусу, станом на 10:00 год. 15 вересня, у місті Новограді-Волинському зареєстровано 119 випадків захворювання на COVID-19 та 35 випадків в районі (всього 154 випадки захворювання). Із них: 88 осіб одужали, 2 – померли внаслідок ускладнення даної інфекції.

На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 27 хворих на коронавірус:

– 14 жителів міста,

– 5 жителів Новоград-Волинського району,

– 3 пацієнтів з Баранівського району,

– 5 пацієнтів з Ємільчинського району.

Серед них двоє хворих з важким перебігом захворювання.

Крім того, у відділенні реанімації та інтенсивної терапії міськрай ТМО перебуває двоє хворих у важкому стані з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Наголошуємо, що епідемічна ситуація як у місті, так і в районі, погіршилась. Зросла кількість хворих з підозрою на коронавірус. У хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 значно ускладнюється перебіг захворювання, який супроводжується пневмоніями (запаленням легенів).

З метою убезпечення від стрімкого поширення захворюваності населення на COVID-19, вкотре закликаємо: дотримуйтесь встановлених протиепідемічних норм та вимог! Використання масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції знижують ризики захворювання на коронавірусну інфекцію.

При появі перших ознак хвороби слід звернутися до свого сімейного лікаря. Тільки лікар може оцінити стан пацієнта і визначити подальшу тактику лікування. Самолікування може призвести до серйозних ускладнень.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Галина Барашовець, медичний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія