Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (21.08.2020)

21 Серпня 2020, 10:13

Протягом минулої доби у місті Новограді-Волинському лабораторно підтверджено три нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Захворіли жінки віком 34, 36 та 61 років. Також вірус виявлено у 49-річного жителя району. 61-річна пацієнтка проходить стаціонарне лікування в інфекційному відділенні для дорослих КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» , інші перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів.

Наразі на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебувають 10 хворих на коронавірус, це: жителька міста Новограда-Волинського, 2 жителі Баранівського району та 7 пацієнтів з Ємільчинського району.

За весь період пандемії коронавірусу, станом на 10:00 год. 21 серпня, в місті зареєстровано 73 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус та 23 випадки серед жителів району.

Шановні новоград-волинці! Дотримуйтесь карантинних заходів: одягайте маски в громадських місцях, ретельно мийте руки, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції. Будьте здорові!

Любомир Дутчак, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія