Щодо забезпечення додаткових виплат медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19

7 Травня 2020, 8:17

Т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко звернулася з офіційними листами щодо забезпечення додаткових до 300% виплат медичним працівникам, які працювали та працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19

Відповідно до Постанови КМУ від 24.04.2020 №331 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та належної оплати праці медичних та інших працівників, які надають медичну допомогу таким пацієнтам” медичним працівникам, які працюють з пацієнтами, хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, предбачено доплату до 300%.

На брифінгу 29.04.2020 заступник Міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова заявила, що кошти вже пішли в регіони. Однак, станом на 06 травня, заклади охорони здоров’я Новоград-Волинської міської ОТГ їх не отримали. Серед медичних працівників назріває соціальна напруга. Адже оплата праці медичних працівників вкрай низька.

Отож, т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко звернулася з офіційними листами до Міністра охорони здоров’я України Степанова М.В. та начальника управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Суслика М.П. з проханням направити кошти для забезпечення додаткових виплат медичним працівникам, які працювали та працюють з пацієнтами, хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

 

Чат-бот Гаряча лінія