Щодо забезпечення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

19 Квітня 2019, 12:53

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради  інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309, щодо забезпечення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами реабілітації дітей з інвалідністю  внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики, Фонду соціального захисту інвалідів, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутись з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу реабілітаційними заходами.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до департаменту соціального захисту населення  Новоград-Волинської міської ради заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі (далі – заява) із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

–          паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

–          індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

–          виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

За додатковою інформацією звертайтеся в департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 40, каб. № 2  або за тел. (04141) 2-03-04.

Директор департаменту праці та соціального
захисту населення міської ради Л.В. Хрущ

 

Чат-бот Гаряча лінія