Щороку, у третю суботу вересня, в Україні відзначають День фармацевтичного працівника

16 Вересня 2022, 15:03

Напередодні професійного свята привітали працівників фармації заступниця міського голови Наталія Борис та начальниця відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич.

«Дякую вам за те, що у цей непростий для нашої країни час, ви продовжуєте свою важливу працю, яка дарує людям здоров’я. Ваша професія несе за собою довгий ланцюг добра, терпіння і любові. Ваша щоденна праця, формує надійний тил, який надзвичайно важливий для наших захисників та захисниць. Зараз у всіх українців на устах лише одне бажання – перемога України. Тому бажаю усім нам якнайшвидше відчути її смак, щоб усі наші рідні та близькі люди якнайшвидше повернулись додому. Зичу всім вам благополуччя, щастя та сімейного затишку», – до присутніх мовила заступниця міського голови Наталія Борис.

Також працівників фармацевтичної галузі привітали начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич та завідувач Новоград-Волинської міськрайонної аптеки № 217 Анна Ганношина.

Нагороджено Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та подяками міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення успіхів у роботі та з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника:

Ольгу Москаленко – заступника завідувача Підприємства Новоград-Волинської централізованої міськрайонної аптеки № 217;

– Людмилу Мельник – завідувача відділу готових лікарських форм аптеки № 217;

– Аліну Шаламову – асистента фармацевта Новоград-Волинської централізованої міськрайонної аптеки № 217;

– Оксану Волясенко – асистента фармацевта аптеки № 212;

 – Оксану Романюк – асистента фармацевта аптеки Новоград-Волинської централізованої міськрайонної № 217;

– Юлію Новак – асистента фармацевта аптеки № 177;

– Катерину Козачук – асистента фармацевта аптечного пункту № 1 Підприємства Новоград-Волинської централізованої міськрайонної аптеки № 217;

– Людмилу Афанасьєву – асистента фармацевта аптечного пункту № 2 Підприємства Новоград-Волинської централізованої міськрайонної аптеки № 217.

Чат-бот Гаряча лінія