Щира подяка за тепло і турботу про комфорт жителів громади: у комунальників професійне свято

17 Березня 2023, 18:00

Значення сфери житлово-комунального господарства важко переоцінити. Невтомні трудівники та трудівниці комунального фронту працюють, не покладаючи рук, щоб забезпечити комфорт жителів громади. Насамперед, це тепло, світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса нашої громади.

З нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який у цьому році припадає на 19 березня, керівництво громади відвідало комунальні підприємства Звягельської міської ради. А це – «Звягельводоканал», «Звягельтепло» та «Звягельсервіс».

Під час зустрічей працівники комунальних підприємств за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення були відзначені Почесними грамотами Звягельської міської ради та Подяками міського голови. 

Щира подяка працівникам галузевих підприємств, які сумлінно виконують свої обов’язки в умовах повномасштабного вторгнення, забезпечуючи комфорт та затишок для жителів громади. 

Чат-бот Гаряча лінія