Шкільний громадський бюджет: відбулася зустріч з авторами-переможцями проєкту

22 Травня 2024, 14:35
Нещодавно в Idea Hub відбулася зустріч з авторами-переможцями проєкту «Шкільний громадський бюджет». На зустрічі з учасниками були присутніми заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, відповідальна за впровадження ШГБ на рівні управління освіти і науки міської ради Тетяна Балаушко та відповідальні за впровадження проєкту на рівні закладів освіти.
З бюджету громади на реалізацію проєктів було виділено 680 000 грн для 12 шкіл громади, які виявили бажання брати участь у цій ініціативі.
94 учні написали 53 проєкти, з них 15 було відхилено конкурсною комісією і до голосування допущено 38. Всі проєкти були внесені до електронної системи Шкільний громадський бюджет (https://school-budget.e-dem.ua/projects), де можна ознайомитися всім бажаючим, вибравши там Звягельську громаду. Учні 6-11 класів отримали QR-коди та мали змогу проголосувати з 26 квітня по 03 травня 2024 року. Участь у голосуванні взяли 2 111 учнів.
Учні-переможці запрезентувати присутнім свої напрацювання, у формі діалогу обмінятися думками щодо створення проєктів: від ідеї до голосування.
Вітаємо переможців та бажаємо втілити в життя дані задуми. Після реалізації проєктів відбудеться звітування та оцінка результатів.
Чат-бот Гаряча лінія