Шосте засідання виконавчого комітету міської ради

18 Березня 2021, 15:03

17 березня міський голова Микола Боровець провів шосте засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. У ході засідання було розглянуто 27 питань порядку денного.

За пропозицією міського голови першим розглядали питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Доповідачем з цього питання виступив заступник міського голови Віталій Якубов, який навів аргументи та причини підняття тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Зокрема йшлося про те, що останній раз тариф на водопостачання був піднятий у січні 2019 року, за цей період піднявся фонд оплати праці у зв’язку з підняттям державою мінімальної заробітної плати, ціна на електроенергію, реагенти та інші матеріали.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення встановити тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на рівні:

– централізоване водопостачання в розмірі 18,43 грн/куб.м. з ПДВ.

– централізоване водовідведення в розмірі 24,33 грн/куб.м. з ПДВ.

Також на засіданні було розглянуто та прийнято рішення про затвердження середньої вартості ритуальних послуг. Відповідно до цього рішення середня вартість ритуальних послуг, яка підлягає відшкодуванню в разі смерті учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності або особи з інвалідністю внаслідок війни, в розмірі 2 240 гривень 20 копійок згідно розрахунку з врахуванням максимальної вартості по Житомирській області.

Виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів в Новоград-Волинській міській територіальній громаді. Було вирішено:

1. Операторам ринку харчових продуктів Новоград-Волинської міської територіальної громади розробити та запровадити ефективну систему управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

2. Рекомендувати:

         2.1 суб’єктам господарювання укладати угоди з операторами ринку, якими запроваджено постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних (НАССР);

         2.2 учасникам публічних закупівель надавати акт, складений територіальними органами Держпродспоживслужби за формою затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 08.08.2019 року № 447;

         2.3 замовникам публічних закупівель при розробці тендерної документації передбачити в її складі вимогу про наявність акту, складеного територіальними органами Держпродспоживслужби за формою, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 08.08.2019 року № 447.

Окрім вищезазначених питань на засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули питання соціального характеру, про оренду та передачу майна комунальної власності, житлово-квартирні питання, про містобудівну діяльність, міські автобусні пасажирські перевезення, про оголошення аукціону, про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року громадян України 1994-2003 років народження та інші.

Онлайн трансляція засідання виконавчого комітету від 17.03.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sb8KH8lUX6U.

Усі прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення виконавчого комітету міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/berezen-2021-rvk/.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія