Шукаємо патронатних вихователів

16 Вересня 2021, 18:20

З 2017 року планом пріоритетних дій Уряду, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2017р. №275-р, передбачено запровадження патронату над дитиною, як альтернативи інституційному догляду дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб спільно зі службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради проводиться інформаційна та роз’яснювальна робота щодо запровадження патронату над дитиною. Враховуючи, що патронатні вихователі – унікальна для України професія, постійно проводиться інформаційна кампанія в даному напрямку з безробітними, зареєстрованими в центрі зайнятості. Зокрема піднімаються питання «Що таке патронат?», «Яка мета патронату?», «Чому ця послуга потрібна саме сьогодні?», «Основні завдання патронатних вихователів», «Державна підтримка патронатних вихователів».

У світі робота патронатними вихователями – це поширена і дуже почесна практика. Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває ще більшої актуальності. Кожна дитина має право на родину, на виховування у сприятливому та безпечному сімейному середовищі.

Якщо Ви небайдужі, бажаєте допомогти дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, ставши патронатним вихователем, звертайтеся:

1. Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради: вул.Замкова, 3/6, тел. (04141)3-53-59, e-mail: ssnnv@ukr.net

2. Новоград-Волинський міський центр соціальних служб, вул.Шевченка, 31, тел. (04141)3-55-62, Телефони Довіри: 1507, 0677711507, e-mail: mcsssdmnv@ukr.net

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія