Сімейний кінопоказ “просто неба”

21 Серпня 2023, 8:31

Сім’я – найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим та повноцінним.

У теперішній непростий час, коли війна розлучає рідних, нам по особовому не вистачає можливостей побути поруч з тими, кого любиш. Сигнали повітряних тривог, хвилювання за хлопців і дівчат, які своїм життям і здоров’ям ризикують, аби зберегти наш мир і спокій, сумні звістки про поранених і загиблих, страхи про те, що буде завтра… – реальність сьогодення, постійний стрес, в якому ми живемо вже понад 500 днів.
З метою тихого сімейного відпочинку, легкого перезавантаження, на деякий час відпустити тривоги і хвилювання увечері 18 серпня на міському стадіоні Авангард було організовано кінопоказ просто неба. Фільм про сімейні цінності, про важливість участі батьків у зростанні і вихованні дитини.
Захід вдався. Адже бажаючих подивитися фільм виявилося дуже багато. І майже всі глядачі додивилися його до кінця.
Приємно відмітити, що місце показу відвідувачі залишили чистим, майже всі дотримувалися норм поведінки, тому була створена затишна і доброзичлива атмосферу кінотеатру “просто неба”. Усі присутні ще раз подякували захисникам і захисницям ЗСУ за можливість зібратися разом, у тиші і спокої, без повітряних тривог, переглянути позитивний сімейний фільм.
Організатори заходу Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель , міський Центр фізичного здоров’я населення Cпорт для всіх, Міський Молодіжний центр міста Звягеля , щиро вдячні за позитив та приємні відгуки.
Віримо в ЗСУ, віримо в Україну, віримо, що з Божою допомогою у нас буде ще дуже багато можливостей проводити тихі спокійні вечори з тими, кого ми любимо.
Чат-бот Гаряча лінія