Скликано позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання

24 Липня 2019, 17:44

24 липня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось сімнадцяте позачерговезасідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли 16 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

Спершу очільник Новограда-Волинського поінформував присутніх про причини потреби зібрати членів виконавчого комітету на позачергове засідання. Отож, керуючись необхідністю захистити права дітей та у зв’язку з клопотанням начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби, невідкладно має бути розглянуто питання про відібрання дітей від батьків.  

Членів виконавчого комітету було поінформовано, що стосовно малолітніх дітей віком 5 місяців та 5 років є безпосередня загроза їх життю та здоров’ю через невиконання батьками їх обов’язків. Тому є необхідність відібрати малолітніх дітей у батьків задля обстеження стану їх здоров’я та надання необхідної медичної допомоги з подальшим влаштуванням дітей у родину згідно з чинним законодавством. Варто наголосити, що відібрання малолітніх дітей не передбачає позбавлення батьків батьківських прав. Батькам надається один рік терміну для лікування від алкогольної залежності та усунення недоліків з метою забезпечення всіх необхідних для дітей умов проживання.    

Внаслідок розгляду даного питання та заслухавши представників правоохоронних органів, які неодноразово фіксували випадки невиконання батьками своїх обов’язків, члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення про відібрання дітей.    

 

Чат-бот Гаряча лінія