Служба порятунку 101 інформує!

20 Квітня 2016, 0:55

15 квітня на базі 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Новоград-Волинський) рятувальники разом із працівниками Новоград-Волинської районної організації Товариства Червоного Хреста України провели для учнів  загальноосвітніх шкіл міста пізнавально-профілактичний захід, який відбувся у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

На початку зустрічі фахівці Служби порятунку «101» нагадали школярам правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі, правила безпечної поведінки біля водойм, під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Згодом працівники Червоного Хреста провели для учнів практичне заняття по наданню домедичної допомоги. Школярі на спеціальному манекені вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію.

Під час заходу рятувальники продемонстрували присутнім спеціальні та пожежні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає якнайшвидше ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій. Школярам розповіли тактико-технічні характеристики, показали у дії рятувальне обладнання.

Співробітники ДСНС сподіваються, що екскурсія до пожежно-рятувальної частини запам’ятається дітям надовго, адже вона допомогла дізнатись багато нового про професію рятувальника, а також навчила новим правилам безпеки.

 

Новоград-Волинський міськрайонний відділ

Управління ДСНС України у Житомирській області

 

Чат-бот Гаряча лінія