Служба у справах дітей Звягельської міської ради інформує

22 Листопада 2023, 14:00

Упродовж жовтня, листопада поточного року проведено 51 обстеження умов проживання сімей, в яких виховуються діти, що опинились в складних життєвих обставинах з метою перевірки їх готовності до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону.

До складу комісії ввійшли представники служби у справах дітей міської ради, фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб, представники пожежної частини, представники поліції.
Під час відвідування сімей, члени комісії звернули увагу на наявність твердого палива, справність опалювальних приладів, утеплення будинків, наявність у дітей теплого одягу та взуття.
Виявлено родини, де батьки лише частково готові до опалювального сезону та не створили належних умов проживання для дітей. Члени комісії вказали на виявлені недоліки, через які б могла настати пожежа та попередили про відповідальність за здійснення неналежного догляду за дітьми. З батьками дітей проведена робота щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. На батьків, які неналежно виконували батьківські обов’язки працівниками поліції складено адміністративні протоколи за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
З метою допомоги сім’ям, які не мають можливості самостійно закупити матеріали для утеплення будинків, за сприяння благодійного фонду “Рокада“ 44 сім’ям було надано матеріали для утеплення будинків.
Враховуючи зниження температури, наголошуємо на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки, просимо не бути байдужими до людей, які потребують сторонньої допомоги.
При виникненні ситуації жорстокого поводження з дитиною, виникнення пожежі повідомляйте в Звягельський районний відділ поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (тел. 102), Звягельський районний відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області (тел. 101), службу у справах дітей Звягельської міської ради (тел. 063-798-48-11), Звягельський міський центр соціальних служб (номер телефону довіри – 067-771-15-07).
Чат-бот Гаряча лінія