Служба у справах дітей Звягельської міської ради шукає кандидатів у батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу

2 Лютого 2024, 14:50

УВАГА!

Служба у справах дітей Звягельської міської ради шукає сімейні пари, які мають позитивний досвід виховання власних дітей, проживають на території Звягельської міської територіальної громади та небайдужі до долі дітей, які опинились у складних життєвих обставинах або дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Ми пропонуємо стати кандидатами у батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу до якого у перспективі буде влаштовано на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей.
Переваги:
– державна соціальна допомога у розмірі 2,5 прожиткових мінімуми на утримання кожної дитини-вихованця. На січень 2024 ця сума складає 7 990 грн. (3196х2,5=7990). Крім того, виплачується один прожитковий мінімум як грошове забезпечення батькам-вихователям в сумі 3 196 грн. на кожну дитину-вихованця.
– забезпечення облаштованим службовим житловим будинком для функціонування дитячого будинку сімейного типу.
– час функціонування дитячого будинку сімейного типу зараховується до загального трудового стажу батьків-вихователів.
За більш детальною інформацією звертайтесь безпосередньо до служби у справах дітей Звягельської міської ради. Наші спеціалісти нададуть відповіді на всі Ваші запитання.
Ми знаходимось за адресою: м.Звягель, вул.Шевченка,20, Дія-центр, 2-й поверх. Контактні телефони: (04141) 3-22-24, 093-798-48-11.

Детальніше про особливості створення і функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у сюжеті

Служба у справах дітей Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія