Соціально благодійна акція «Кошик доброти»
![Соціально благодійна акція «Кошик доброти»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2r79curcj5qvqspp3equ.jpg)
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради у магазині Добриня (вул. Гагаріна, 41) проводить соціально благодійну акцію «Кошик доброти» по збору продуктів харчування для потребуючих громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції.
Заздалегідь вдячні за допомогу.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради