Солодощі для діток безвісті зниклих Захисників України
![Солодощі для діток безвісті зниклих Захисників України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/chh.jpg)
Звягельська міськрайонна організація Товариство Червоного Хреста України спільно з відділом по роботі з ветеранами УСЗН міської ради запрошують діток безвісти зниклих військовослужбовців та тих, хто знаходиться в полоні, і які є жителями Звягельської міської територіальної громади отримати солодкі подарунки.
Солодощі можна отримати з 15 по 25 грудня у понеділок, середу та п’ятницю, з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00, поза чергою.
За адресою вул. Замкова, 3/6, офіс Товариства Червоного Хреста.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)