Спалювання листя та сміття на території громади категорично забороняється!

6 Вересня 16:08

Із настанням осіннього періоду громадяни починають прибирати свої  земельні ділянки, спалюють листя та суху траву.  Спалювання завдає шкоду довкіллю та здоров’ю людини. Токсини, що виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

Згідно з Правилами благоустрою Новограда-Волинської міської територіальної громади, категорично забороняється спалювання сміття, опалого листя, гілля, деревини,  відходів рослинного походження, відходів виробництва, побутового сміття тощо (на території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Порушення у сфері  благоустрою тягнуть за собою накладання штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб та громадян – суб’єктів господарської діяльності  від 850 грн. до 1700 грн. (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Повідомляємо,  що інспекцією благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради будуть систематично проводитись рейди з виявлення порушників Правил благоустрою Новоград-Волинської міської територіальної громади, як протягом дня так і у вечірній час.

Просимо громадян дотримуватись Правил благоустрою та не допускати вчинення правопорушень. Якщо ви стали свідком спалювання листя, спробуйте спершу поговорити з правопорушником і переконати його не робити цього. Якщо розмови не подіють, то викликайте відповідні служби. Повідомляти про порушення за адресою: вул. Шевченка, 15 (3 поверх), каб. 1, 2 (у робочі дні з 8:00 до 17:15 год.) або за телефоном  (04141) 3-01-90 та 102, inspector16@ukr.net.

Закликаємо громадян бути свідомими – не забруднювати навколишнє середовище та не труїти один одного.

 

Інспекція благоустрою

Чат-бот Гаряча лінія