Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється!

11 Вересня 2023, 15:05

Спалювання листя, сміття, відходів рослинного походження на території Звягельської міської територіальної громади категорично заборонено. Із настанням осіннього періоду громадяни починають прибирати свої земельні ділянки, спалюють відходи рослинного походження (бур’яни, картоплиння, опале листя, гілки, та інше ). Токсини, що виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

Так, з ціллю недопущення спалювання листя та сміття на території Звягельської міської територіальної громади інспекцією благоустрою проводяться рейди по встановленню осіб які здійснюють спалювання, як протягом дня так і у вечірній час.
По встановленим фактам працівниками інспекції будуть складатися адміністративні протоколи, які розглядаються на засіданні адміністративній комісії при Звягельській міській раді.
Відповідно до п. 2.33.1.8 «Правил благоустрою території Звягельської міської територіальної громади, забороняється спалювання листя, трави, бур’яну, гілля, деревини, відходів виробництва, побутового сміття.
Порушення у сфері благоустрою тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн, на посадових осіб та громадян суб’єктів господарської діяльності від 850 грн до 1700 грн (стаття 152 КУпАП).
На території Звягельської міської територіальної громади систематично проводяться рейди з виявлення порушників Правил, як протягом дня і у вечірній час та вихідні дні.
Просимо всіх громадян дотримуватись Правил благоустрою та не допускати чинення правопорушень. Якщо ви стали свідком у сфері правопорушень благоустрою повідомляйте та викликайте відповідні служби. Повідомляйте про порушення за адресою: вул. Шевченка, 16, (каб. 21) або за телефоном 0672753432 та 102, е-mail: inspector16@ukr.net.

Інспекція благоустрою Звягельської міської ради

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія