Спільне плетіння маскувальних обладунків: війна продемонструвала єднання українців

8 Квітня 2022, 16:19

#Разом до Перемоги!

З перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію України, наш народ об’єднався у створенні надійного тилу для своїх захисників. Група волонтерів, яка згуртувала небайдужих жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, виготовляють маскувальні сітки та костюми для потреб військових. Ідейні натхненники та організатори: Олеся Подималкіна, Світлана Демянчук, Роман Стрембицький, Олена Бібко та Марина Бондарчук.

Долучився до виготовлення маскувальних матеріалів кожен, хто має можливість. Робота кипить щодня, щоб захистити життя оборонців країни. Атмосфера під час робочого процесу зосереджена та спокійна.

Для створення сіток та костюмів використовуються тканини кольору хакі та різних відтінків зеленого та коричневого. Деякі фрагменти тканини вирізають із непотрібного одягу. Родзинкою сіток місцевих волонтерів є особливе брендування – напис «Мавка».

Слова особливої подяки волонтери висловлюють благодійникам, які надають матеріали для плетіння: Олені Матейчук, Ларисі Журавковій та Миколі Філіповичу.

Кожен маскувальний костюм та сітку виготовлено з любов’ю і пошаною до наших бійців, а це означає, що все буде Україна!

Такими добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного та бути вдячними!  

 

Чат-бот Гаряча лінія