Спільні заходи з містами-побратимами у рамках відзначення Дня народження Лесі Українки

27 Лютого 2023, 8:39
Спільні заходи з містами-побратимами – це не тільки прекрасна нагода для обміну досвідом та знаннями, але й можливість зміцнення дружніх відносин. Такі заходи дають можливість учням розширити свій світогляд та стати більш відкритими до нових знайомств, ідей.
У рамках відзначення Дня народження Лесі Українки ми, Гімназія №8, спланували спільну роботу з Бориславським ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, місто Борислав Львівська область. Захід проведено з метою вшанування таланту та виховання поваги, національної гордості та любові до творчості славетної поетеси – Лесі Українки. З 20 лютого по 25 лютого було запропоновано учням прочитати одну із улюблених поезій письменниці та викласти своє відео в соціальних мережах під хештегом #ЛесяУкраїнка_Звягель_Борислав_2023. У челенджі взяли активну участь учні обох закладів.
Загалом, челендж став не лише цікавим завданням для дітей, а й підвищив їхню культурну та мовну освіченість, ставлячи перед ними завдання вивчититворчість визначної поетеси. Відео челендж дозволив учням усіх навчальних закладів проявити свої таланти, оригінальність, також отримати шанувальників, адже вподобайки та їх кількість під відео активно стимулює та мотивує молоде покоління.
Проведеним челенджем, ми ще раз доводимо, що не дивлячись на сьогоднішні умови та ситуацію в Україні, ми можемо відчувати активну підтримку одне одного, навіть на відстані. Ми можемо бути активними громадянами своєї держави та міста, а поезія класиків – бути цікавою та сучасною. Все залежить від подачі та сприйняття.
Щиро дякуємо адміністрації Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 за співпрацю та дружнє спілкування.
Сподіваємось, що проведення спільних заходів стане доброю традицією, яку можна буде продовжувати та розвивати в майбутньому.
Чат-бот Гаряча лінія