Спільні зусилля – запорука комфортної та успішної громади

12 Січня 17:35

Безпека жителів громади – це першочергове завдання, яке ставить перед собою керівництво Новоград-Волинської міської ТГ.

11 січня 2022 року користувачами соціальної мережі Facebook було розміщено допис із наявністю численних коментарів про утворення ями на пішохідній частині Житомирського мосту через річку Случ.

Звичайно, що вищезазначений об’єкт є одним із найважливіших об’єктів транспортної інфраструктури міста, оскільки через нього проходить велика кількість транспортних засобів та пішоходів. Міст знаходиться на експлуатаційному утриманні Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

11.01.2022 року о першій половині дня по наданим фактам щодо виникнення проблеми, працівниками підрядної організації Служби автомобільних доріг у Житомирській області ТОВ «УКР-ДОР-СЕРВІС» було проведено роботи з ямкового ремонту на пішохідній частині правої сторони мосту. Також здійснено очистку та посипання доріжок піщано-сольовою сумішшю.

За інформацією заступника начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Миколи Савченка було проведено комплексне обстеження технічного стану мосту та включення його в план капітального ремонту на 2022 рік.

Висловлюємо слова щирої вдячності жителям громади за небайдужість та виявлення проблемних питань, задля їх швидкого усунення. Працівники виконавчого комітету міської ради працюють над оперативною реакцією на ваші зауваження.

Разом робимо громаду краще!

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради
Чат-бот Гаряча лінія