![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Із дорослими вкотре провели інструктажі та пояснили важливість дотримання заходів пожежної безпеки, наголосили на утриманні в справному стані наявних в будівлях систем опалення та електромереж. З дітьми поспілкувались про заборону бавитись із сірниками та залишили для ознайомлення пізнавальні безпекові буклети, розроблені дитячим фондом UNICEF Ukraine. Також, нагадали й про заборону залишати дітей без нагляду дорослих.