Спільнота освітян поповнилася педагогами з числа внутрішньопереміщених осіб

11 Листопада 2022, 11:57

За ініціативи заступниці міського голови Наталії Борис та начальниці управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук відбулася зустріч з педагогічними працівниками з числа внутрішньопереміщених осіб, які працюють з закладах освіти громади. До зустрічі долучилися директорка центру  соціальних служб Олена Котова, голова Новоград-Волинської міської громадської організації «Гармонія +» Людмила Харченко,  керівники закладів, які прийняли до своєї педагогічної родини нових працівників, які змушені були залишити свої домівки у зв’язку із повномасштабною агресією росії проти України.

В атмосфері тепла та доброзичливості кожен зміг висловити свої переживання, поділитися актуальними труднощами, які виникають у процесі адаптації на новому місці проживання та роботи. Учасники отримали рекомендації щодо подальших кроків та дій. Центр соціальних служб долучиться щодо сприяння у вирішенні певних проблемних питань.

Заступниця міського голови Наталія Борис висловила слова вдячності керівникам освітніх закладів Юрію Рошці, Любові Гарбовській, Валентині Сільвертюк, Ларисі Капчинській, Наталії Ващенко та ввіреним їм колективам за підтримку своїх колег та членів їх сімей. А педагогам, які прибули до нас з м. Маріуполя Донецької області, м. Миколаєва, м. Куп’янськ та інших міст Харківської та Херсонської областей за патріотизм і незламність, щире бажання влитися в педагогічні колективи громади, нести світло знань підростаючим поколінням на благо нашої непереможної України.

На завершення зустрічі педагогічні працівники отримали продуктові набори від ГО «Гармонія+».

Наша сила – в єдності!

Поки ми разом та підтримуємо один одного – ворогу нас не здолати.

Слава Україні!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія