Співбесіда по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі культури і туризму

5 Листопада 2019, 17:40

05 листопада 2019 року перший заступник міського голови Сергій Колотов, за участю в.о. міського голови Оксани Гвозденко, секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу культури і туризму міської ради Лариси Заєць, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олександра Мельника, головного спеціаліста цього ж відділу Олени Тімофєєвої провів співбесіду по розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузі культури і туризму.

В ході обговорення планів на перспективу, учасники наради визначили основні аспекти для розвитку галузі культури і туризму на 2020 рік, зокрема: посилення культурно-просвітницької та виховної роботи для міської ОТГ, капітальний ремонт приміщення Краєзнавчого музею, капітальний ремонт приміщення бібліотеки-філії №2 для дітей по вул. Драгоманова,74, капітальний ремонт внутрішніх приміщень та ремонт фасаду приміщення Школи мистецтв, придбання нових інструментів для Школи мистецтв, капітальний ремонт даху клубу с.Майстрів, капітальний ремонт внутрішніх приміщень с.Маковиці, поповнення фондів бібліотек новими документами, тощо.

 

Чат-бот Гаряча лінія