Спорт об’єднує всіх в одну команду

14 Травня 2021, 18:41

На базі Новоград-Волинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбулося відкриття зональних змагань в рамках проведення ХІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, яка проходила під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

До Новограда-Волинського прибули команди із територіальних громад та області для того, щоб позмагатися у силі та завзятості. Зокрема, до змагань були представлені 8 команд:

– Новоград-Волинської міської ради;

– Піщівської ТГ;

– Стриївської ТГ;

– Ярунської ТГ;

– Новоград-Волинської районної ради;

– Чижівської ТГ;

– Баранівської ТГ;

– Ємільчинської ТГ.

У відкритті спартакіади взяли участь заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба.

У привітальному слові Володимир Ширма побажав усім гарних результатів та адреналіну, а також зазначив, що Житомирщина 4 роки поспіль здобуває хороші результати на всеукраїнському рівні, і цей рік не повинен стати виключенням.

Побажала наснаги та здоров’я усім учасникам секретар міської ради Оксана Гвозденко: «Сьогодні ми особистим прикладом показуємо, що спорт – це сучасно, модно та позитивно. Бажаю усім міцного здоров’я, лише приємних емоції та нових знайомств, адже спорт єднає!».

Привітали учасників змагань творчими номерами народний ансамбль танцю «Веселка» та хореографічний ансамбль «Angel dance».

За результатами змагань команда Новоград-Волинської міської ради здобула такі результати:

– міні-футбол – 1 місце;

– швидкі шахи – 1 місце – жінки; 2 місце – чоловіки;

– шашки – 1 місце – жінки; 1 місце – чоловіки;

– настільний теніс- 5 місце;

– волейбол – 2 місце.

28 травня у м. Житомир відбудеться фінал спартакіади серед посадових осіб місцевого самоврядування. За результатами цих змагань буде сформовано команду області, яка 6-7 червня представлятиме Житомирщину на всеукраїнському рівні.

 

Чат-бот Гаряча лінія