Стан оздоровлення та відпочинок дітей, тривалість поливального сезону та інші питання розглянуто на 66 засіданні виконавчого комітету Звягельської міської ради

9 Травня 2023, 14:50

9 травня відбулося 66 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

На початку засідання міський голова Микола Боровець поінформував про підписаний Президентом України указ про відзначення Дня Європи 9 травня. В ньому зазначено, що усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляється установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.
У ці непрості часи наша громада відчуває надійну опору та підтримку від наших міст побратимів, міжнародних організацій та проєктів.
Далі, згідно з порядком денним розглянули 13 питань щодо життєдіяльності громади.
Виконавчий комітет міської ради затвердив Порядок організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за рахунок коштів бюджету нашої міської територіальної громади а також прийняв рішення Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2023 році.
Відповідно до даного рішення, члени виконавчого комітету затвердити мережу таборів відпочинку з короткотривалим перебуванням дітей влітку 2023 року на базі закладів освіти громади.
В першочерговому порядку забезпечується оздоровлення:
• дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, ООС;
• дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій;
• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
• дітей з інвалідністю;
• дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
• дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;
• дітей інших пільгових категорій (за наявності додаткових фінансових ресурсів).
В ході засідання заслухали та взяли до уваги інформацію про стан пільгового відпуску лікарських засобів окремим групам населення та за певними категоріями захворювань в Звягельській міській територіальній громаді, представлений директором комунального підприємства «Аптека № 217» Звягельської міської ради Анною Ганношиною.
Відпуск лікарських засобів жителям громади на пільгових умовах здійснюється відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».
На виконання програми про відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно або на пільгових умовах відповідно до чинного законодавства, з бюджету Звягельської міської ради в поточному році виділено 5 000,0 тис. грн.
Найчастіше даною пільгою протягом І кварталу 20233 року скористалися пацієнти з онкологічними захворюваннями, особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пацієнти з психо-неврологічними та орфанними захворюваннями.
Виконавчий комітет міської ради погодив тривалість поливального сезону на території міста Звягеля на 2023 рік. Він триватиме з 15 травня по 15 вересня.
Також було внесено зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради на 2023 рік та прийнято ряд рішень щодо захисту житлових і майнових прав дітей, затвердження висновку органу опіки і піклування, взяття на соціальний квартирний облік, затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, надання грошової допомоги членам добровольчих формувань нашої громади, передачу майна комунальної власності, про уповноваження на вчинення нотаріальних дій.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 66 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://www.youtube.com/live/YpsY884mk74?feature=share

Чат-бот Гаряча лінія